Ayh!

fat

Gezi direnişine futbol katacaksak elbette Çarşı’nın yerini kimse alamaz. Fakat ben Fatih hocayı anmak istedim ve anlamak istemeyene ‘what can I do sometimes?’. Gerçekten.

RTE bugün bir açıklama daha yaptı (Tunus’tan!) ve inadım inat kıçım iki kanat adlı müthiş stratejisinden bir adım geri gitmeyişi, borsanın da yeniden yere çakılmasıyla taçlandı. Borsaya işim düştüğünden değil de, yatırımcılara hiç olmazsa çapulculardan daha çok değer verir, tavrını yumuşatır diye bekliyordum. Olmadı.

Birkaç makale okudum, kim bu gençler diye çözümlemeye çalışıyorlar. Onlar anlattıkça, analiz ettikçe iktidardakiler ya da iktidara aday olanlarla bu gençler arasındaki uçurumun büyüklüğü iyice göze çarpıyor. Ne yazık ki bu artık bizim meclisin yakalayabileceği bir tren değil.

Haberleri takip etmek dışındaki Phuket gündemimize bakacak olursak, artık yavaş yavaş evi topluyoruz. Toplamak yanlış oldu aslında, daha çok bavulların hafif olması için eşyalarımızı ayıklıyoruz. Ay sonu, İstanbul öncesi bu evden temelli çıkacağız ve yazdan sonra -olabilirse Phuket dışı planları yürürlüğe koyacağız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s